ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ – od 1,5 roku

Chcete se svými dětmi začít s angličtinou co nejdříve? Přijďte s nimi k nám, budeme si s dětmi hrát, zpívat, tvořit, číst si v anglických knížkách….a to vše v angličtině.

 

Začínáme ve středu 10.7.2019 v 15:45 hodin na Karlovině, „výuka“ bude probíhat 40 – 60 minut, dle toho, jak to děti budou zvládat…:) V hodině je samozřejmostí i přítomnost maminek! Přijďte už o něco dříve, ať si děti mohou nejprve pohrát s místními hračkami…

 

Jak je to vlastně s angličtinou u takto malých dětí? Rozhodně nestačí přijít jednou týdně  a očekávat zázraky, ale můžeme společně začít… pravidelně se scházet, pobavit se a vy pak můžete všechny aktivity, které budeme dělat a materiály a typy k „výuce“, které u nás získáte, používat doma a opakovat vše, co se dělá v hodinách. Můžete se inspirovat anglickými knížkami pro nejmenší a už od nejútlejšího věku své děti k angličtině vést.

 

Cena: 70 Kč / hodina (angličtina neprobíhá formou kurzu, platí se daná částka po příchodu do učebny, pouze hodiny, které navštívíte, neplatíte nic předem). Přijďte si to 10.7. vyzkoušet zdarma! Kapacita je omezena  – svou přítomnost prosím nahlaste předem telefonicky/SMS/mailem/přes Facebook).

Tento termín je pouze ukázkový, termín do konce prázdnin bude stanoven na této ukázkové hodině.

 

Těší se na Vás Irča, Vendy a malý Vašík 🙂