PRÁZDNINY S ANGLIČTINOU – jaro / léto 2019

JARNÍ PRÁZDNINY S ANGLIČTINOU

Jarní prázdniny se blíží…každý chce dopřát svým dětem nějakou zábavu, ale ne každý se může uvolnit z práce a odjet pryč z města.

Naše jarní prázdniny s angličtinou jsou příjemnou alternativou…děti budou trávit svůj volný čas kvalitně, aktivně, bude ale i čas na odpočinek a odreagování od školy.

Týden bude ve znamení zábavy, her, sportu, ale také angličtiny – zima/jaro/zimní sporty/zimní oblečení/nakupování zimního vybavení nebo třeba objednávání jídla v občerstvení u sjezdovky…Dále podnikneme např. výpravu do lesa za Yettim, zimní přebor, podíváme se na Eskymácké zvyky, vytvoříme nějaké to pěkné dílo na památku, ale i k užitku…

Jarní prázdniny jsou první týden v únoru a tak jsme si objednali krásné zimní počasí, abychom se mohli náležitě věnovat i zimním radovánkám, např. bruslení, sáňkování, koulovaná, stavění sněhuláků – a to  i někde mimo Pardubice či Sezemice. Zkrátka chceme, aby si děti prázdniny náležitě užily!

Pokud už máte na část týdne naplánovaný program a nechcete, aby se Vaše ratolesti po zbytek týdne nudily, můžete je přihlásit na konkrétní dny.

Tábor je vhodný pro děti od 4 – 12 let (mladší/straší děti po dohodě).

Cena:

Celodenní program: 8 – 16 hodin

Celý týden: 2250 Kč. Nabízíme sourozeneckou slevu 400 Kč (první dítě platí celou částku, další 1850 Kč.) V ceně je zahrnutý celodenní program, dopolední i odpolední svačinka, oběd a pití.

1 den: 450 Kč. Minimální počet dní, na které je děti třeba přihlásit jsou 2. Na platbu jednotlivých dní se nevztahuje sourozenecká sleva.  V ceně je zahrnutý celodenní program, dopolední i odpolední svačinka, oběd a pití.

Termín: 4. – 8. 2. 2019

Přihlášky nejpozději do 30.11.2019. Na základě přihlášky Vám bude vystavena faktura s platebními údaji. Dítě je oficiálně přihlášeno až po uhrazení dané částky.

V případě zájmu o přihlášení nás neváhejte kontaktovat telefonicky, mailem nebo na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/ucimesrdcem.cz/

TĚŠÍME SE!!!

 

 

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR  „CESTA KOLEM SVĚTA“

Ve spolupráci se sezemickou knihovnou pořádáme již druhý jazykový příměstský tábor, který je vhodný pro děti od 4 – 11 let (mladší/starší děti po předchozí dohodě).

 

Vaše děti se mohou těšit na zábavný celodenní program (popř. pro mladší děti můžete zvolit pouze dopolední program) – každý den se ponese v duchu návštěvy jednoho z kontinentů. Čeká na nás mnoho her a aktivit na rozvoj slovní zásoby a dovedností v angličtině, na programu jsou ale také nejrůznější tvořivé a sportovní aktivity. V případě příznivého počasí se bude část aktivit odehrávat venku a podnikneme i výpravu do okolí nebo celodenní výlet.

 

Cena:

Celodenní program (8 – 16 hodin): 2250 Kč. Nabízíme sourozeneckou slevu 400 Kč (první dítě platí celou částku, další 1850 Kč.) V ceně je zahrnutý celodenní program, dopolední i odpolední svačinka, oběd a pití.

 

Dopolední program (8 – 12 hodin): 1850 Kč.  V ceně je zahrnutý celodenní program, dopolední i odpolední svačinka, oběd a pití.

Termín: 15. – 19. 7. 2019

 

Přihlášky nejpozději do 30.4.2019. Na základě přihlášky Vám bude vystavena faktura s platebními údaji. Dítě je oficiálně přihlášeno až po uhrazení dané částky.

 

V případě zájmu o přihlášení nás neváhejte kontaktovat telefonicky, mailem nebo na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/ucimesrdcem.cz/