PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU 2019

 

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR  „CESTA KOLEM SVĚTA“

Ve spolupráci se sezemickou knihovnou pořádáme již druhý jazykový příměstský tábor, který je vhodný pro děti od 4 – 11 let (mladší/starší děti po předchozí dohodě).

 

Vaše děti se mohou těšit na zábavný celodenní program (popř. pro mladší děti můžete zvolit pouze dopolední program) – každý den se ponese v duchu návštěvy jednoho z kontinentů. Čeká na nás mnoho her a aktivit na rozvoj slovní zásoby a dovedností v angličtině, na programu jsou ale také nejrůznější tvořivé a sportovní aktivity. V případě příznivého počasí se bude část aktivit odehrávat venku a podnikneme i výpravu do okolí nebo celodenní výlet.

 

Cena:

Celodenní program (8 – 16 hodin): 2250 Kč. Nabízíme sourozeneckou slevu 400 Kč (první dítě platí celou částku, další 1850 Kč.) V ceně je zahrnutý celodenní program, dopolední i odpolední svačinka, oběd a pití.

 

Dopolední program (8 – 12 hodin): 1850 Kč.  V ceně je zahrnutý celodenní program, dopolední i odpolední svačinka, oběd a pití.

Termín: 15. – 19. 7. 2019

 

Přihlášky nejpozději do 31. 5. 2019. Na základě přihlášky Vám bude vystavena faktura s platebními údaji. Dítě je oficiálně přihlášeno až po uhrazení dané částky.

 

V případě zájmu o přihlášení nás neváhejte kontaktovat telefonicky, mailem nebo na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/ucimesrdcem.cz/

 

přihláška ke stažení: přihláška tábor Sezemice 1