ANGLIČTINA PRO MAMINKY (i s dětmi)

NOVINKA – NA ANGLIČTINU I S DÍTKEM!!!

Chystáte se zpět do práce a potřebujete angličtinu oprášit  nebo nechcete zapomenout co už znáte popř. začít úplně od začátku? Nově možnost docházet na angličtinu do centra města s Vaším dítkem, které si může hrát v našem dětském koutku zatímco vy budete studovat… 

Chcete se  učit angličtinu, ale nemáte hlídání? Nám to nevadí, vezměte své děti na angličtinu s sebou. Zatímco vy se budete učit a Váš potomek si bude hrát nebo malovat v našem koutku přímo v učebně, bude taktéž mít možnost angličtinu poslouchat…A když si nebude chtít hrát, proč ho také nezapojit? Můžete se chvíli učit angličtinu i společně!

 

Lze si zařídit hodiny individuální, hodiny ve dvojicích, ale pokud máte partu kamarádek a chcete chodit společně i s dětmi, proč ne? 🙂

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

 

PROBÍHAJÍCÍ „KURZ“

ANGLIČTINA PRO MAMINKY NA DUBINĚ

A nejen pro maminky…hoďte starosti s domácností za hlavu a  přijďte se k nám odreagovat  a popovídat si v angličtině.

Povídání v angličtině u kávy nebo čaje pro maminky na mateřské či rodičovské dovolené nebo pro kohokoliv, kdo se chce čas od času aktivně věnovat angličtině.

Úroveň: B1 – B2 mírně – středně pokročilí

Termín: nedělní podvečer 17 – 18 hodin. Začínáme 9.9. 2018

Materiály: Nejrůznější konverzační témata, v případě zájmu výuka dle učebnice. Jinak se náplň hodin přizpůsobí Vašim požadavkům a preferencím.

Cena: nemůžete se lekce z jakéhokoliv důvodu zúčastnit? Nevadí, neplatíte předem kurzovné, které zahrnuje určitý počet hodin, ani cenu hodiny při „pozdní“ omluvě, ale pouze lekci, které se doopravdy zúčastníte. Každá lekce pro jednu osobu 130Kč / 60 minut. V případě že na hodinu přijde 4 či 5 zájemců, cena se sníží na 100 Kč / 60 minut.

Výuka bude probíhat v minimálním počtu dvou studentů. Nejpozději v den výuky do 14 hodin stačí potvrdit svou účast – SMS/telefonicky – dle domluvy s lektorem.

Zaujala Vás tato nabídka nebo se chcete dozvědět více? Kontaktujte nás…

Těšíme se na Vás!!

Pro koho je kurz určen

Tento kurz je určen především pro zaneprázdněné maminky na mateřské či rodičovské dovolené, které si zajistí hlídání a přijdou si k nám odpočinout a přitom se něco naučit. Dále pro kohokoliv, kdo se chce čas od času odreagovat a aktivně se věnovat angličtině, ale nemá čas chodit v týdnu do předplacených kurzů.
Také pro ty, co dávají přednost menším studijním skupinkám před „masovými kurzy“.

Cíl kurzu

Obohatit slovní zásobu, udržovat úroveň anglického jazyka a samozřejmě danou úroveň vylepšit… Mimo jiné taky namotivovat ke studiu angličtiny.

Obsah kurzu

Hodiny jsou založené na nejrůznějších konverzačních tématech a procvičování jazykových dovedností – mluvení čtení, poslech, ale vyloučena není ani gramatika, psaní…
V průběhu kurzu se budete na obsahu hodin domlouvat s lektorem – na co se chcete zaměřit, co vás zajímá, co by vás bavilo nebo co potřebujete.