BABY ANGLIČTINA – od 1,5 roku

Chcete se svými dětmi začít s angličtinou co nejdříve? Přijďte s nimi k nám, budeme si s dětmi hrát, zpívat, tvořit, číst si v anglických knížkách….a to vše v angličtině. Hodiny jsou určené pro děti od 1,5 – 3 let.

 

Hodiny budou probíhat od září vždy v pondělí od 16:00. Přesný termín začátku kroužku bude upřesněn. Čas se může ještě změnit – kontaktujte nás.   „Výuka“ bude probíhat 40 – 60 minut, dle toho, jak to děti budou zvládat…:) V hodině je samozřejmostí i přítomnost maminek! Přijďte už o něco dříve, ať si děti mohou nejprve pohrát s místními hračkami…

 

Jak je to vlastně s angličtinou u takto malých dětí? Rozhodně nestačí přijít jednou týdně  a očekávat zázraky, ale můžeme společně začít… pravidelně se scházet, pobavit se a vy pak můžete všechny aktivity, které budeme dělat a materiály a typy k „výuce“, které u nás získáte, používat doma a opakovat vše, co se dělá v hodinách. Můžete se inspirovat anglickými knížkami pro nejmenší a už od nejútlejšího věku své děti k angličtině vést.

 

Cena: 70 Kč / hodina (angličtina neprobíhá formou kurzu, platí se daná částka po příchodu do učebny, pouze hodiny, které navštívíte, neplatíte nic předem). Přijďte si to 10.7. vyzkoušet zdarma!

 

Kapacita je omezena  – svou přítomnost prosím nahlaste předem telefonicky/SMS/mailem/přes Facebook). Pokud jste promeškali zkušební hodinu zdarma, nevadí, stačí dát vědět že se chcete přijít podívat a nic Vám v tom nebude bránit!

 

Těší se na Vás Irča, Vendy a malý Vašík 🙂