Kurzy na školní rok 2019/2020

Kurzy začínají v týdnu 16.9. 2019.

Cena učebnice (pokud je pro kurz určena) není započítána v ceně kurzu. Dle zájmu učebnice objednáme na začátku kurzu.

Naše kurzy angličtiny se odehrávají v příjemném a přátelském, rodinném prostředí malé školy.

Více informací o jednotlivých kurzech najdete v seznamu pod touto záložkou na hlavní liště.

Chcete-li se dozvědět více nebo své dítě přihlásit, volejte či pište na tel. číslo 728971500 nebo nás kontaktujte mailem na info@ucimesrdcem.cz.

U nás se můžete učit bez stresu, protože…

…naší prioritou je především individuální přístup a komunikace v cílovém jazyce již od první hodiny. A jak toho dosáhneme? Garantujeme skupinky maximálně pěti studentů, a proto má lektor na každého studenta dostatek času, všichni studenti mají  možnost v hodinách dostatečně komunikovat a nemusí se bát lektora požádat o vysvětlení, radu… U nás se nemusíte bát mluvit.

Výuku rádi přizpůsobíme Vašim požadavkům a potřebám.

Učebnice „jen“ jako pomůcka a vodítko

Většina lidí se nerado učí podle učebnice, nicméně ji často vidí jako nedílnou součást studijního procesu. K čemu je učebnice dobrá? Slouží lektorovi svojí osnovou, usnadní mu práci při vymýšlení obsahu kurzu  a studentům se hodí zase jako motivace – vidí co vše ještě musí zvládnout a naopak to, co už se naučili.
U nás učebnice přidělená ke kurzu rozhodně není jediný materiál, ze kterého se studenti učí. Je to zkrátka takový ucelený materiál, vodítko, pro Vás i pro nás, znázorňující kam směřujeme a co už máme za sebou…Používáme také jiné knihy, jiné učebnice, nejrůznější pomůcky, obrázky, časopisy, zdroje na internetu…