PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU 2020

 

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR  – FUN WITH ENGLISH SONGS

Ve spolupráci se sezemickou knihovnou pořádáme již třetí jazykový příměstský tábor, který je vhodný pro děti od 4 – 11 let (mladší/starší děti po předchozí dohodě).

 

 

Vezmeme kytaru, housle, dřívka, tamburínu…a budeme hrát a zpívat !

Vaše děti se mohou těšit na zábavný celodenní program (popř. pro mladší děti můžete zvolit pouze dopolední program) – každý den nás čekají anglické písničky, říkadla a pohybové hry v angličtině. Dále také další aktivity na rozvoj slovní zásoby a dovedností v angličtině, pro starší děti zábavné reálie. Na programu jsou ale také nejrůznější tvořivé a sportovní aktivity. V případě příznivého počasí se bude většina aktivit odehrávat venku, podnikneme i výpravu do okolí a celodenní výlet.

 

Cena:

Celodenní program (8 – 16 hodin): 2450 Kč. Nabízíme sourozeneckou slevu 450 Kč (první dítě platí celou částku, další 2000 Kč.) V ceně je zahrnutý celodenní program, dopolední i odpolední svačinka, oběd a pití.

 

Dopolední program (8 – 12 hodin): 1850 Kč.  V ceně je zahrnutý dopolední program, dopolední svačinka, oběd a pití.

Termín: 20. – 24. 7. 2020

 

Přihlášky nejpozději do 31. 5. 2020. Na základě přihlášky Vám bude vystavena faktura s platebními údaji. Dítě je oficiálně přihlášeno až po uhrazení dané částky. V průběhu června Vám zašleme detaily k průběhu tábora a dokumenty k podepsání.

 

V případě zájmu o více informací či přihlášení dítěte nás neváhejte kontaktovat telefonicky, mailem nebo na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/ucimesrdcem.cz/

 

přihláška ke stažení:

přihláška tábor Sezemice 1